Job

EHS mérnök

Kedves leendő EHS - mérnök!

Kérlek engedd, hogy bemutatkozzak. Egy japán tulajdonban lévő vállalat vagyok. Sőt, tovább megyek. Világszinten jól ismert piacvezető cégekkel dolgozom együtt. Alapvetően szeretem az autókat, ezért is lettem különösen felvillanyozó élményt nyújtó autóipari alkatrészeket gyártó cég. Nagyon fontos számomra az alkalmazottjaim elégedettsége és biztonsága. Számomra ők olyanok, mintha a gyermekeim lennének, mindennél értékesebbek. Így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki örömmel gazdagítaná családomat munka-, egészség-, tűz-és környezetvédelmi szakértelmével.

A következő feladatokban számítanék tudásodra:

·       A vállalat munka-, egészség-, tűz- és környezetvédelmi folyamatainak fejlesztése, kapcsolódó szabályok betartásának felügyelete

·       Jogszabályokban előírt éves jelentések elkészítése

·       Munkabalesetek, foglalkozási megbetegedések megelőzése, kivizsgálása, jelentése

·       EHS ellenőrzések, auditok tervezése, levezetése

·       ISO 14001 szabvány követelményeivel kapcsolatos feladatok ellátása

·       Gondoskodás a keletkezett hulladékok megfelelő kezeléséről, elszállításáról

·       Kapcsolattartás illetékes hatóságokkal, felügyeleti szervekkel, szolgáltatókkal

Légy ezeknek birtokában, kedves barátom!

·       Felsőfokú műszaki végzettség és középfokú munkavédelmi szakképesítés

·       ISO 14001 szabvány ismerete

·       Minimum 2 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat

·       Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·       MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit Neked szeretnék adni értékes tudásodért:

·       Tudásodnak megfelelő bér

·       Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

·       Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

·       Hosszú távú munkalehetőség

Hol is találsz?

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Végezetül…

Kedves leendő jelöltem, ki olvasod szavaim, szeretnélek közelebbről is megismerni. Alig várom, hogy felvegyem veled a kapcsolatot. Ehhez annyit kell tenned, hogy elküldöd legfrissebb önéletrajzodat angol és magyar nyelven a  wf29959@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file