Job

Pincekezelő

Európa egyik piacvezető gyümölcslégyártó és forgalmazó partnercégünk számára keresünk

Pincekezelő

pozícióba munkatársakat!

Főbb feladataid lesznek:

  • Nyers gyümölcslevek, pürék, aromamentesítése, koncentrálása, félkész levek feldolgozása különböző eljárásokkal
  • Levek, aromák, koncentrátumok megfelelő nagymennyiségű tárolásának biztosítása (hűtőpince, nagytankok)
  • Tartályautók szakszerű ki-  és betárolása;
  • Feladatköréhez tartozó segéd, illetve adalékanyagok megfelelő kezelése
  • A munkájához kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Az általa használt berendezések, eszközök, tartozékok, valamint a munkaterület tisztításának és fertőtlenítésének a biztosítása
  • Új munkatársak betanítása, értékelése

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása az Mt.szerint

  • Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Pincekezelo@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file