Job

Gyártósori operátor

Autóipari alkatrész gyártással foglalkozó vállalathoz

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKATÁRSAT

keresünk Ajkára azonnali belépéssel!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Autóipari alkatrészek összeszerelése
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség (előny: gyártásban szerzett tapasztalat)
  • Állómunka vállalása
  • 3  műszakrend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bónusz, cafeteria
  • 45 %-os műszakpótlék
  • Már 10 ledolgozott nap után igényelhető bérelőleg
  • Útiköltség térítés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a  puskas.adrienn@work-force.hu  e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 251  33 53-as telefonszámon érdeklődhet.

Application form

+ Attach another file