Job

Anyagmozgató Budapest

Újpesten békázhat!

Ha nem csak az állat jutott az eszébe, úgy nálunk a helye!

Anyagmozgató

Leendő munkatárs feladatai:

·         Kézi és segédeszközökkel végzett anyagmozgatás

·         Törött raklapok, műanyagládák, ládatetők szállítása a gyűjtőhelyre

·         Segédeszközök megfelelő szinten történő átadása a következő műszak számára

Elvárások:

·         Alapfokú iskolai végzettség

·         Anyagmozgatásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

·         Szabadon választható béren kívüli juttatások

·         Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás

·         Ingyenes egészségügyi szűrések

·         Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

·         Műszakrend: 1 műszak

·         Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az anyagmozgato@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313 -es telefonszámon érdeklődhet. Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file