Job

HR Generalista

Multinacionális autóipari gyártópartnerünk számára keresünk a munkaügyben jártas, precíz, lelkes, és a fejlődésre nyitott kollégát

HR Generalista pozícióba.

Feladatok:

  • A mindenkori szükséges emberi erőforrás biztosítása
  • Operatív részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatok lebonyolításában, interjúztatás
  • Munkaügyi folyamatok teljes körű adminisztrációja (be- és kiléptetések, elbocsátások, időnyilvántartás, munkaszerződések, munkaviszony törvényes feltételeinek biztosítása, fegyelmi problémák megoldása)
  • Munkajogi háttér biztosítása, törvényi előírások betartása
  • Munkaköri leírások elkészítése a területi vezetőkkel és azok folyamatos aktualizálása
  • Belső szabályzatok bevezetése
  • Vállalati képzések tervezése, egyeztetése a szervezeti egységek vezetőivel és azok megszervezése
  • ISO auditokban való részvétel
  • Vállalati létszám nyomon követése, munkaviszonyra vonatkozó rendszeres jelentések a menedzsment felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, HR szakirány
  • Multinacionális környezetben, HR területen szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Kiváló szervezőkészség, pro-aktív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nyelvtudás fejlesztése multinacionális környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280731@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file