Job

Minőségügyi mérnök

Német anyavállalatú, elektronikai termékek gyártására specializálódott partnerünk számára keresünk proaktív, tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat által gyártott termékek minőségügyi problémáinak megoldása.
  • Reklamációs információk begyűjtése és kezelése.
  • A termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése.
  • Termékauditok irányítása.
  • A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete.
  • Működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése.
  • A gyártási minőség és a vevői elégedettség nyomon követése és fejlesztése.
  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1-2 éves minőségügyi szakmai tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes németnyelv-tudás
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Autóipari tapasztalat és angolnyelv-tudás előnyt jelent, de nem elvárás!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható személyiség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf280741@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file