Dunavarsány állások

SZÁLLÁSOS MUNKALEHETŐSÉG DUNAVARSÁNYBAN

Nem találtál hozzád illő munkát a környéken? Szívesen kipróbálnád magad az ország más városaiban?

Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk, mint

Operátor Dunavarsány

Főbb feladataid lesznek:

  • A tételek be- és kivétele a gépekből, gyártószalagokról, gyártósorról vagy a szállítószalagokról.
  • Részecskeszűrők gyártása autók kipufogójához
  • Félkész és késztermékek...

Fontos számodra a megbecsülés? Szeretnél a béreden kívül plusz juttatásokhoz is hozzájutni a munkádért? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk, mint

  • Félkész és késztermékek előállítása
  • A termelés folytonosságának biztosítása
  • Termékek...

OPERÁTOROKAT keresünk Dunavarsányba, ingyenes szállással!

A leendő munkatárs feladata:

  • Összeszerelői munkálatok
  • Gépek kezelése a műszakvezető által adott munkautasítások alapján
  • A termékek ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos/folyamatos munkarend vállalása
  • Állómunka vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság