Beszerzés / Logisztika / Raktározás

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál, a Linamar Hungary Zrt.-nél

ANYAGMOZGATÓ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elemi alkatrészek mozgatása, ezáltal a szerelési kiszállítási tevékenység kiszolgálása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai...

Úgy érzi mindent tud a raktározásról? Szakmája legjóbbjának gondolja magát? Vagy azzá szeretne válni?

Akkor nem kell mást tennie, mint partnerünkhöz jelentkeznie: Raktárosnak

Megváltozatott munka képességűek, nyugdíjasok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru(k) átvételében - és kiadásában való részvétel
  • Társgyári rendelések...

Orvostechnikai eszközöket gyártó vállalathoz

RAKTÁROS MUNKATÁRSAKAT

keresünk Budapestre, a IX. kerületbe!

  • Áru átvétele és minőségi vizsgálata
  • Alkatrészek összekészítése, csomagolása
  • Áru szakszerű kezelése
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend biztosítása