Állás

Ügyfélszolgálati munkatárs

Luxus termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, saját iparágában vezető partnerünk számára keresünk több éves mérnöki tapasztalattal és műszaki angol nyelvtudással rendelkező kollégát az alábbi pozícióra:

A feladat, ami Rád vár:

·       Folyamatos ügyféltámogatás, amely magába foglalja az after-sales és a termék felhasználásához kapcsolódó technikai támogatást;

·       Alap logisztikai feladatok ellátása;

·       Az értékesítési folyamat támogatása az ajánlatkéréstől a kiszállításig;

·       Adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, időszakos kimutatások készítése;

·       Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal;

·       Felelős, magas színvonalú ügyfélkezelés.

Akit mi keresünk:

·       Tárgyalási szintű francia nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;

·       Proaktív hozzáállás, rugalmasság, nyitottság;

·       Kiváló kommunikációs készség és jó problémamegoldó képesség;

·       Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent, ha:

·       Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel;

·       SAP, IFS vállalatirányítási rendszerekben már dolgoztál.

Amit mi tudunk nyújtani:

·       Versenyképes jövedelem és cafeteria;

·       Budapestiek bejárásának támogatása céges busszal;

·       Dinamikus csapat, segítőkész kollégák, motiváló és kellemes munkahelyi környezet;

·       Rugalmas munkaidő, kedvező munkahelyi étkeztetés.

Munkavégzés helye:

·       Pest-megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott MAGYAR és ANGOL nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf29894@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása