Állás

Ügyfélszolgálati munkatárs

Szeretnél jó hangulatú munkahelyen dolgozni, ahol még Nintendózni is lehet a relaxációs szobában? Csapatépítés egy főzőiskolában? Kihívásokkal teli munka és anyagi elismerés?

 Partnercégünk piacvezető követeléskezeléssel foglalkozó cég, amely számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok, amelyek Rád várnak:

·       Az ügyfelek együttműködési készségének elnyerése, fenntartása,

·       Kimenő telefonhívások indítása, bejövő hívások fogadása, valamint a folyamatok teljes körű adminisztrációja

·       Részletes információ nyújtás az eljárásokról, szolgáltatásról,

·       Az ügyfelek tájékoztatása az egyes elmaradások státuszáról, aktuális egyenlegéről, fizetési lehetőségekről,

·       a kintlévőségek belső adatbázisban történő adminisztrálása és folyamatos nyomon követése,

Ezeknek az elvárásoknak felelj meg:

·       Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság,

·       Önálló feladat-, és problémamegoldó képesség,

·       Minimum középfokú végzettséggel rendelkezz,

·       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

·       Légy nyitott a heti egyszeri délutános munkavégzésre.

Előny, ha:

·       Rendelkezel releváns szakmai tapasztalattal

Amit megbízónk nyújt:

·       Nemzetközi háttérrel rendelkező, szakmai fejlődést és képzéseket, valamint tréningeket és csapatépítő játékokat biztosító munkakört;

·       Fix alapfizetés és teljesítményarányos bónusz;

·       Személyre szabott betanulás mentor segítségével;

·       Gyümölcsnapok és relaxációs szoba is vár, ahol kikapcsolódási lehetőséget tudnak biztosítani (pl.: Nintendo wii, csocsó, darts, Flabélos);

·       Fitness bérlet

·       Egyedülálló csapatépítő programok

·       Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés.

Munkavégzés helye:

·       Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a wf29863@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása