Állás

Senior könyvelő

Nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát

Senior könyvelő pozícióba

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Számla adatok rögzítése, ellenőrzése
  • Mennyiség és áreltérések ellenőrzése
  • Terhelések/szállítók/banki kivonatok könyvelése
  • Adóbevallások összeállítása, ügyintézése
  • Havi zárás, könyvvizsgálat irányítása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • Teljes körű könyvelésben szerzett, minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Könyvelőirodai tapasztalat előny
  • Office gyakorlati ismerete
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·         Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf56937@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása