Állás

Senior Kontroller

Sikeresen működő Magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk munkatársat

pozícióba

A leendő Munkatársunk feladatai:

  • Pénzügyi vezető támogatása, részvétel a vállalati tervek elkészítésében
  • Kontrolling riportok pontos elkészítése
  • Terv/tény adatok folyamatos összevetése, eltérések elemzése,
  • Kimutatások, elemzések elkészítése, költségek folyamatos vizsgálata,
  • Adatok szolgáltatása a társosztályok és a management számára,
  • Elő és utókalkulációk rendszeres elkészítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárás a leendő kollégával szemben:

  • Pénzügyi-számviteli középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Kontroller pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • Erős felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, Word, Excel) különös tekintettel Excel-re hiszen a munka nagy részében ezzel kell dolgoznia
  • Erős makróismeret (VBA)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Precíz-pontos felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos, pörgős attitűd

Előny:

·       könyvelő programok ismerete

Amit kínálunk:

·       Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

·       Versenyképes fizetés+cafeteria

·       Kiváló csapat

  • Modern, fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29922@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása