Állás

Kontroller

Nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát

Kontroller pozícióba

Feladatok:

·         Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése.

·         Közreműködés a tervezési folyamatban.

·         Terv-tény elemzések készítése.

·         Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban.

·         Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében.

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség.

·         Minimum középfokú angolnyelv-tudás.

·         Minimum 2-3 év tapasztalat gyártó cégnél, kontrolling területén.

·         Önálló, precíz rugalmas és csapatjátékos szemléletmód.

·         Magas szintű EXCEL ismeret.

·         Kiváló kommunikációs készség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben.
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok.
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf56936@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása