Állás

Kontroller

Otthonosan mozogsz a számok világában? Kiválóan beszélsz angolul, de az olasz nyelv sem okoz problémát? Szeretnéd kamatoztatni a már meglévő tapasztalatodat? Szeretsz csapatban dolgozni, de kihívásként éled meg az önálló feladatokat? Partnercégünk több mint egy évszázados múlttal rendelkező élelmiszeripari cég.

Leendő munkatársukat várják

Kontroller

pozícióba.

Feladatok, amik Rád várnak:

·       Kereskedelmi osztály támogatása ár és önköltség számítással;

·       Termelési költségek kalkulációja;

·       Elemzések, kimutatások, jelentések, prezentációk készítése;

·       Havi információs anyagok összeállítása, értékelése;

·       Javaslattétel a cég hatékonyságát javító gazdasági döntésekre;

·       Cégcsoporton belüli kommunikáció angol nyelven;

·       Csapatmunkában való aktív részvétel.

Ezeknek az elvárásoknak felelj meg:

·       Felsőfokú szakmai-gazdasági végzettség;

·       2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;

·       Tárgyalóképes angol és/ vagy olasz nyelvtudás;

·       Rugalmas munkarend vállalása.

Azt a jelentkezőt keressük, aki:

·       Pro-aktív, dinamikus, önállóan is dolgozni képes;

·       Precíz, pontos és határozott személyiség;

·       Kiválóak a kommunikációs készségei;

·       Kimagasló a problémamegoldó – és szervezőkészséggel rendelkezik.

Amit biztosan megkapsz a munkádért cserébe:

·       Megállapodás szerinti kiemelt bérezés, és cafetéria juttatások;

·       Utazási költségtérítés biztosítása;

·       Hosszú távú munkalehetőség stabil háttérű nemzetiközi cégnél.

Munkavégzés helye:

·       Győr-Moson-Sopron megye

Ha érdekel az állás és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el az önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29898@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása