Állás

Kontroller

Partnercégünk magyar élelmiszer-ipari csomagoló vállalat, mely keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Feladatok:

  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása;
  • Tervezési és zárási folyamatokban való aktív részvétel;
  • Részvétel havi zárási folyamatokban, valamint a negyedéves, éves üzleti tervezésben;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (kereskedelem, termelés), a cégcsoport tagvállalataival, valamint a svájci központtal;
  • Társosztályok gazdasági információkkal való ellátása;
  • Évközi előre jelzésekbe való bevonódás;
  • Rendszeres pénzügyi és egyéb kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • Angol kommunikáció szintű ismerete;

·       Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Excel);

·       Kimagasló a problémamegoldása és pro-aktívan dolgozik;

·       Precíz, pontos és lendületes személyiség;

·       Analitikus gondolkodásmód.

Előny:

·       Mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai és nyelvi képzések;
  • Lendületes csapat, kihívásokkal teli munka;
  • Nemzetközi vállalati kultúra, modern környezet.

Munkavégzés helye:

·       Pest megye déli részre

Ha érdekel az állás és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el az önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29886@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása