Állás

Kontroller

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk keres

Kontroller munkatársat.

Feladatok:

  • Részvétel havi zárási folyamatokban, elhatárolások előkészítésében
  • Közreműködés a költségvetés elkészítésében
  • Riportok, havi tényadatok összeállítása, elemzése
  • Havi gyártási költségek számítása
  • Anyagköltségek felügyelete
  • Heti, havi bevételek előrejelzések készítése
  • Belső megbízások, munkahelyek, gyártási segédanyagok rendszerbe történő rögzítése
  • Részvétel leltárok szervezésében
  • A forgalom alakulásának napi nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, valamint mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv (közel) tárgyalóképes ismerete
  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf52879@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása