Állás

Készletkontroller

Luxus termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, saját iparágában első számú, vezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

A feladat, ami Rád vár:

·       Éves, évközi leltárak szervezése, koordinálása, ellenőrzése, leltározási szabályzatok felülvizsgálata, karbantartása;

·       Készleteltérések elemzése, okok feltárása, javaslatok nyújtása folyamatkontrollok beépítésére a készletkülönbözetek megelőzése         céljából;

·       Heti selejtezéseken való részvétel, selejtezési dokumentációk ellenőrzése, átadása pénzügyi osztály részére, selejtek elszállításának         nyomon követése;

·       Selejtezési folyamatok kontrollja, selejtezési szabályzat felülvizsgálata;

·       Készletek forgási sebességének nyomon követése üzletáganként, riportálás az üzletágak vezetői felé, egyéb riportok készítése;

·       Belső szállítási feladatok kontrollja.

Akit mi keresünk:

·       Kontrolling területen szerzett 2 éves releváns tapasztalat;

·       Magas szintű MS Office és táblázatkezelési ismeretek (Excel, Pivot, Access);

·       ERP rendszerekben való jártasság;

·       Pontosság, precizitás;

·       Jó szervező-, és kommunikációs készség, proaktív hozzáállás;

·       Nyitottság, kreativitás, megbízható, önálló munkavégzés.

Amit nyújtunk:

·       Versenyképes jövedelem és cafetéria;

·       Komplex feladatok, melyeknél a szaktudásodra is szükség van;

·       Magasan kvalifikált és segítőkész kollégák;

·       Lehetőség van képzésekre és tréningekre, amelyek frissen és naprakészen tartják a megszerzett tudásodat;

·       Budapesten élőknek térítésmentes céges buszjárat;

·       Rugalmas munkaidő, kedvező munkahelyi étkeztetés.

Munkavégzés helye:

·       Pest-megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott MAGYAR nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf29915@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása