Állás

Főkönyvelő

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk keres külföldi betanulási lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel

Főkönyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • A társaság számviteli és adózási munkájának operatív irányítása a gazdasági igazgató felügyelete alatt
  • A társaság mérlegének, vagyon- és eredménykimutatásának elkészítésében való aktív részvétel
  • Az állami költségvetéssel szembeni kötelezettségek nyilvántartása, bevallások időbeli elkészítése, a kötelezettségek befizetésének időbeli biztosítása
  • A vállalat havi és éves beszámolóihoz adatszolgáltatás
  • Tárgyi eszköz nyilvántartó rendszer működtetése
  • A vállalkozás adózásának teljeskörű ügyintézése
  • A számviteli csapat szakmai munkájának irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat főkönyvelőként
  • Német- és/vagy angolnyelv tárgyalóképes ismerete
  • MS Office ezen belül MS Excel magasszintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf29916@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása