Állás

Raktáros munkatárs

Raktáros munkatársakat keresünk az ügyfelünk üllői telephelyére!

Elvégzendő feladatok:

  • Termékek betárolása
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel kézi békával
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Targoncavezetői gyakorlat (vezetőüléses vagy vezetőállásos vagy gyalogkíséretes)
  • Raktári környezetben szerzett jártasság
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka960751@hrszoftver.hu címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása