Állás

Küldeményfeldolgozó Budaörsön szállással

Küldeményfeldolgozó munkatársakat keresünk budapesti vagy

budaörsi munkavégzésre!

Ha erőtől kicsattanó vagy és számodra könnyed feladat még a nagyobb súlyok megemelése is, téged keresünk!

Feladatok:

  • Csomagok kézi feldolgozása
  • Egységképzők (raklapok, görgős konténerek, ládák, zsákok) kézi erővel történő anyagmozgatása
  • PDA kezelés
  • Gépjárművek rakodása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  •  Betöltött 18. életév
  •  8 általános iskolai végzettség
  •  Jó olvasási és monotóniatűrő képesség, az arab és a római számok ismerete
  •  Állandó nappalos vagy állandó éjszakai műszak vállalása
  •  Nehéz fizikai munka vállalása (emelés maximum 50 kg-ig)
  •  Erős fizikum

Amit a bérezésen felül adunk:

  •  Cafeteria
  •  Jelenléti bónusz
  •  Céges buszjárat
  •  Igény esetén ingyenes szálláslehetőség komfortos szobákban
  •  Ajánlásért 60.000 Ft ajándékutalvány!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérlek küldd el önéletrajzod a pozíció megjelölésével a nehezfizikai@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy hívja a +36 20 934 4016-os számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása