Állás

Hegesztő

Szeretne nemzetközi háttérrel rendelkező, a mezőgazdasági gépgyártásban élen járó, folyamatosan fejlődő partnercégünk munkatársa lenni? Hosszú távon szeretne dolgozni? Akkor nincs más dolga, jelentkezzen

Hegesztő

pozíciónkba!

A leendő munkatárs feladatai:

  • rajzdokumentáció alapján hegesztési varratok elkészítése
  • hegesztés minőségének vizsgálata
  • hegesztési sorrendek beállítása
  • hegesztési varratok javítása
  • gyártási utasítások betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • CO hegesztésben szerzett tapasztalat
  • alapszintű műszaki rajzolvasási készség szükséges
  • hegesztői képesítés, jártasság fémipari folyamatokban előnyt jelent
  • pontos, precíz munkavégzés
  • túlóra vállalásának hajlandósága
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • három műszakos munkarend
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • cafetéria juttatás
  • egyes településekről műszakokhoz igazodó ingyenes céges buszjárat
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60 000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye: Kisújszállás, Törökszentmiklós

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a Hegeszto@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/478-2102-es telefonszámon hétköznapokon!

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása