Állás

Hegesztő

Szeretnél a szakmádban elhelyezkedni? Van hegesztő végzettséged és tapasztalatod?

Hosszú távon gondolkodsz? Mi segítünk!

A következő pozícióba keresünk a munkavállalókat:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

  • Mezőgazdasági alkatrészek hegesztése
  • A hegesztett egységek készítése az előírásoknak megfelelő minőségben, időben és darabszámban

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8. általános
  • Hegesztői szakvégzettség

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Műszakbusz vagy útiköltség támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a munka780270@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődj a +36 20 252 14 11-es telefonszámon.

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása