Állás

Csomagoló munka

Orvostechnikai eszközöket gyártó vállalathoz

CSOMAGOLÓ MUNKATÁRSAKAT

keresünk Budapestre, a IX. kerületbe!

A leendő munkatárs feladatai:

  • A csomagok előkészítése, tisztítása
  • A készülékek átvilágítása, csavarok rögzítése
  • A különféle tartozékok ellenőrzése, listák alapján dobozokba tétele
  • Dokumentáció készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Pontos, rendezett, részletekre kiterjedő munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Biztos, bejelentett munkahely
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka1010803@hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása