Állás

Betanított hegesztő - Kadafalva

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Rendelkezik hegesztői tapasztalattal?

Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek!

Munkatársakat keresünk

BETANÍTOTT HEGESZTŐ POZÍCIÓBA

Kecskemét - Kadafalvára!

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Hegesztés minőségének vizsgálata
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Hegesztési varratok javítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Releváns tapasztalat hegesztés terén
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai erőnlét
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Hegesztői tanúsítvány
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Ingyenes buszjárat több településről: Dunaújváros, Apostag, Dunaegyháza, Tiszakécske, Tiszaug, Tiszasas, Csépa, Lakitelek, Kecskemét, Kisiszák, Ágasegyháza, Ballószög, Kiskunfélegyháza, Városföld, Helvécia, Kadafalva,Soltszentimre, Szabadszállás, Fülöpháza, Kerekegyháza, Nagykőrös,Cserkeszőlő, Dunavecse, Solt,Hetényegyhéza, Cegléd, Felsőlajos, Lajosmizse, Felsőlajos, Orgovány, Jakabszállás
  • Kiemelkedő bérezés
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a munka770505@hrszoftver.hu e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 934 40 16 -os telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása