Állás

Betanított CNC gépkezelő

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! Kecskemét-Kadafalvára keresünk munkavállalókat a következő pozícióba:

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gépek kezelése
  • Mérőeszközök használata és mérések elvégzése
  • Feladatkörhöz tartozó napi adminisztráció

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Esztergályos, fúró-, maró gépeket szerzett tapasztalat
  • Jó fizikai erőlét
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Mechatronikai tapasztalat

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk !

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a munka770510@hrszoftver.hu e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 934 40 16-os telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása