Állás

Anyagmozgató - Csongrád

Partnercégünknek csongrádi munkavégzésre keresünk anyagmozgató munkatársakat!

Feladatok:

  • Komissiózás
  •  Áruk és anyagok kezelése
  •  Gépberendezések működtetése
  •  Beérkező anyagok leszedése, átvétele, ellenőrzése
  •  Belső anyagmozgatás
  •  Raktározási előírások betartása
  •  Termelés anyagigényének kiszolgálása
  •  Kimenő áruk összekészítése
  •  Munkafolyamatokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:-

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  •  Min. 1 éves raktározási tapasztalat
  •  Felhasználói szintű számítógépkezelési ismeretek (MS Office)
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, dinamikusan növekvő munkáltató
  •  Versenyképes jövedelem
  •  Béren kívüli juttatási csomag
  •  Fiatal, lendületes csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre csongradanyagmozgato@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása