Állás

Gyorséttermi dolgozó Szigetszentmiklós

Éttermi dolgozó

Piacvezető hamburgeres gyorséttermi partnerünk csapatába keresünk munkatársakat, Teljes és Rész munkaidőben egyaránt!

Téged keresünk, ha :

- Hosszútávú munkát keresel és vannak céljaid,

-Pályakezdő vagy, esetleg nem dolgoztál még hasonló területen, de szívesen kipróbálnád magad,

-Szeretnél Egyetem/ Főiskola mellett dolgozni, de kiélveznéd a fizetett szabadság adta előnyöket,

-Kismamaként szeretnél visszatérni a munka világába,

-Érdekel a vendéglátás felépítése, szeretsz emberek között lenni.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása

Amit kínálunk Neked:

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Rugalmas munkaidőbeosztást
  • Versenyképes fizetést + cafetéria juttatást + ingyenes étkezést
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, fejlődést és karrier lehetőséget
  • A szigetszentmiklósi munkavégzéshez céges buszjáratot biztosítunk (Csepelről és Szigetszentmiklósról)

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület vagy Szigetszentmiklós M0-ás lehajtó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka960696@hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása