Állás

Villanyszerelő karbantartó technikus

Az NP Hungária Kft., nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari partnerünkhöz keresünk munkavállalókat

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • géppark karbantartása
  • hibaelhárítás robotokon, speciális és fröccsöntő gépeken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • villanyszerelői végzettség
  • MS Office Excel ismerete
  • erősáramú végzettség és hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • lelkes, kihívásokat kedvelő és tanulni vágyó jelöltek jelentkezését várjuk

Amit nyújtani tudunk:

  • kétműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bérezés megegyezés alapján
  • cafetéria juttatás
  • műszakokhoz igazodó ingyenes céges buszjárat
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60 000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a Villanyszerelo-karbantarto-technikus@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/510-0670-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása