Állás

Vevői minőségügyi mérnök

Ha neked is alapérték a szakmaiság és megbízhatóság a mérnöki munkavégzésben, az alábbi hirdetés Neked szól. Folyamatosan terjeszkedő, korszerű technológiát alkalmazó és nem utolsó sorban nemzetközi szintű autóipari partnerünk várja szakmájában elhivatott új mérnök jelöltjét, hogy lehetőséget adjon a mérnöki szektoron belüli széleskörű fejlődésre

Vevői minőségügyi mérnök pozícióba

Feladatok:

• Vevői kapcsolattartás

• A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával

• A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása

• A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)

• A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése

• A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára

• A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása

• A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Rád várunk az alábbiak alapján:

·         Elhivatottság a mérnöki szakma iránt

·         Aktív kommunikációs szintű használata a Német nyelvnek írásban és szóban is

·         Felhasználói jártasság a Microsoft Office programok terén

·         Pozitív életszemlélet, lendületes munkatempó

·         Nyitott személyiség

Előnyt jelent:

·         Angol nyelv ismerete

Amit pályázóinknak nyújtunk:

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Lehetőség a szakmai fejlődésre a gyártás különböző folyamataiban

·         Széleskörű előrelépési lehetőség

·         Ösztönző és dinamikus munkakörnyezet

·         Minőségi munkavégzés egy világszínvonalú termék előállításához

Munkavégzés helye:

·         Győr-Moson-Sopron megye északi része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf61942@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása