Állás

Terméktervező mérnök

Ha neked is alapérték a szakmaiság és megbízhatóság a mérnöki munkavégzésben, az alábbi hirdetés Neked szól. Folyamatosan terjeszkedő, korszerű technológiát alkalmazó, nemzetközi szintű autóipari partnerünk várja szakmájában elhivatott új mérnök jelöltjét, hogy lehetőséget adjon a mérnöki szektoron belüli széleskörű fejlődésre

Terméktervező mérnök pozícióba

Feladatok:

•          Termék koncepciók kidolgozásában való részvétel

•          Műanyag illetve fém alkatrészek 3D tervezése, rajzdokumentációk készítése

•          Felelős a vevői előírások szerint meghatározott feladatok végrehajtásáért

•          Gyártás támogatása

•          Meglévő konstrukciók jobbítása

•          Részt vállal a belső folyamatok optimalizálásában

Tiéd a lehetőség, ha:

·         Gépészmérnöki végzettséged van

·         CATIA V5 vagy Siemens NX 3D tervezőrendszerekben jártas vagy

·         Aktív kommunikációs szinten használod a Német, avagy Angol nyelveket

·         Fiatalos életszemlélettel, nyitott személyiséggel rendelkezel

·         Lendületes munkatempóval dolgozol

Előnyt jelenthet:

·         Fröccsöntő technikával készült szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat

·         Műanyagipari ismeretek

·         Motiváltság rövid távon külföldi munkavégzésre

·         Kreativitás és önálló munkavégzés

Amit pályázóinknak kínálunk:

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Folyamatos tanulási lehetőség tapasztalt kollégáktól

·         Egyéni kvalitásokhoz mért egyedi fejlődési lehetőség

·         Világszínvonalú termékek tervezésében való részvétel

·         Hosszú távú munkalehetőség biztos alappal

Munkavégzés helye:

·         Győr-Moson-Sopron megye északi része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf61943@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása