Állás

Senior termékfejlesző projektmérnök

Dán anyavállalatú partnercégünk, a kereskedelmi és vendéglátó ipari hűtőgépgyártás területén a világ egyik vezető gyártója keres munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Termékfejlesztésben közvetlen részvétel (műszaki rajzok készítése, új hűtőkészülékek fejlesztése);
  • Projektek vezetése (költség, idő és erőforrás management), projekt csoportok koordinálása, projektekben való részvétel;
  • Új termékek bevezetése, a vevői specifikációtól a prototípusgyártáson és a tesztelési folyamatokon keresztül a sorozatgyártásig felügyelve, FMEA;
  • Árajánlathoz szükséges anyagok készítésében való részvétel elkészítése vevői adatok alapján (egységár, beruházási költség, időterv, látványterv);
  • Belső specifikációk kidolgozása, minőségi kritériumok meghatározása, dokumentáció elkészítése a minőségirányítási osztállyal;
  • Meglévő termékek dokumentációinak karbantartása, gyártás támogatása, folyamat- és termékfejlesztésekben való részvétel;
  • A gyártás során felmerült változtatások, problémák gyors és hatékony megoldása;
  • Termékek optimalizálása (költségcsökkentési akciók meghatározása és végrehajtása, gyárthatóság biztosítása);

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Tervezőprogram ismeret (SolidWorks, AutoCAD);
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Projektmenedzsmentben szerzett 3 éves tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség;
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Jó szervezőkészség, vezetői attitűd.

Előny:

  • Multinacionális munkatapasztalat;
  • Autóipari, hűtőgép és/vagy háztartásigép tervezési, fejlesztési, gyártási ismeretek;
  • Műanyag (fröccsöntött, vákumformázott és extrudált alkatrész tervezés) és fémlemez technológiai ismerete;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem +cafeteria;
  • Továbbképzés támogatása, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége.

Munkavégzés helye:

·       Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a wf29893@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása