Állás

Minőségbiztosítási mérnök

Kedves Mérnököm! Engedd, hogy egy pár pillanatra elraboljam a figyelmedet, s meglásd, cserébe nem rabolom az idődet. Ugyan nem tudhatom, hogy jelenleg mi a bérigényed vagy az általad keresett földrajzi terület, viszont érdekel a véleményed. Ámbár tegyük hozzá, hogy az sem mellékes, amivel nap mint nap tevékenykedsz. Mit szólnál, ha gyárthatnál valami olyat, ami nélkül többek közt autókat sem gyárthatnának? Lehetnél a minőségi őre, mindenféle fémipari alkatrésznek. Mert a megmunkálás, forgácsolás, előállítás kapcsán is igazán fontos a környezetközpontúság. Mérnök vagy és a hátad mögött van már pár év tapasztalat? Esetleg még fejlesztenéd is az angol nyelvtudásodat? Akkor adj egy esélyt magadnak a következő pozícióban:

Amiben a Te szaktudásodra lenne szükségem:

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Termék,- és auditfolyamatban aktív részvétel
  • Beszállítói folyamatok fejlesztése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
  • Reklamációkezelés
  • Első minta vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

Akit én keresek, annak van:

  • Felsőfokú műszaki végzettsége
  • 1-3 év minőségbiztosítási szakmai tapasztalata
  • Középfokú angol nyelvtudása, amit szeretne is használni
  • Autóipari ismerete
  • Vevőorientált, illetve nem utolsó sorban segítőkész hozzáállása

Amit minőségi munkádért ők Neked tudnak ajánlani:

  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Vezetői támogatás
  • Változatos feladatok, családias légkörben
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Ahol szeretnél munkát vállalni:

  •         Fejér megye

Az ide vezető utat így találod meg:

Kérlek engedd el minden aggályodat és hagyd, hogy személyesen legyen lehetőségem megválaszolni kérdéseidet. A versenyképes juttatási csomaggal való villogás helyett inkább adj esélyt egy öt perc erejére, hogy átbeszélhessük a Te elképzeléseidet. Amennyiben  szeretnél élni lehetőségemmel, várom aktuális önéletrajzodat a wf611024@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.