Állás

EHS vezető

Szeretnéd kamatoztatni a tudásodat munkavédelem területén? Nyitott vagy az új lehetőségekre? Érdekel az EHS-rendszer működtetése és fejlesztése? Ha a válasz igen, akkor jelentkezz és légy te is egy magas színvonalú nemzetközi olasz anyavállalat tagja!

EHS-VEZETŐ

munkatársat keresünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

·       Részvétel a folyamat- és akcióterv kidolgozásában és koordinálásában;

·       Általános és folyamatos munka- és balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén;

·       ISO 14001 szabvány ismerete és alkalmazása;

·       EHS auditokon való aktív részvétel;

·       Javító  és költségcsökkentő intézkedések bevezetése;

·       Technikai és jogszabályi EHS támogatás a munkatársak részére;

·       Kapcsolattartás, hatékony együttműködés a belső partnerekkel.

Azt várjuk Tőled, hogy:

·       Környezetmérnöki diplomával rendelkezz;

·       Közép- vagy felsőfokú munkavédelmi jártasságod legyen;

·       Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudásod legyen írásban és szóban is;

·       Legalább 1-2 éves termelői vállalatnál szerzett tapasztalatod legyen.

·       Szakszerű és magabiztos MS Office gyakorlat.

Amit kínálunk:

·     Versenyképes jövedelem + bónusz;

·     Igény szerint teljes körű lakhatás biztosítása;

·     Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;

Munkavégzés helye:

·     Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a wf29883@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása