Állás

Automatizálási tervező mérnök

Kedves mérnök barátom! Olyan pozíciót kínálok, amely visszautasíthatatlan több szempontból is. Egyrészt partnercégem egy olyan nemzetközi cégcsoport része, amely már 1975. évi alapítása óta töretlenül tör a csúcsok felé, és 21 országban van jelen. A grátisz, hogy több mint 100.000 alkalmazottjuk van. Másrészt feltennék pár kérdést! Imádsz utazgatni? Megvan benned a kreativitás, az önállóság és a mérnöki munka szeretete? Szeretnél kikerülni a szürke hétköznapokból? Akkor ne légy rest, és csatlakozz autóipari partnercégünk csapatába, mint:

AUTOMATIZÁLÁSI TERVEZŐ MÉRNÖK

Amik a mindennapi feladataid lesznek:

·         Szerelősor koncepciók kidolgozásában való részvétel

·         Gyártósorok 3D tervezése, rajzdokumentációk készítése

·         Felelős a vevői előírások szerint meghatározott feladatok végrehajtásáért

·         Gyártás támogatás

·         Meglévő konstrukciók jobbítása

·         Részt vállal a folyamatok optimalizálásában

·         Elektronikai kapcsolatok/szerelvények tervezése és megvalósítása (PLC, Arduino)

·         Informatikai/elektronikai karbantartásokban való részvétel

Amit mindenképp elvárnak Tőled:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)

·         Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat

·         Aktív kommunikáció képes angol nyelvtudás

·         Külföldi kiküldetések vállalása

Előnyöd lehet a munka során:

·         Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra

Eddig magadra ismertél? Akkor nézd, mivel tudnak motiválni:

·         Képzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő fizetés

·         Szakmai nyelv fejlesztése

·         Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

·         Szakmai fejlődést támogató lehetőségek

Munkavégzésed helye:

·         Győr-Moson-Sopron megye északi része

Most már remélem, egyre inkább motoszkál benned, hogy a jelentkezés gombra kattints. Légy TE a leggyorsabb és küldd el az önéletrajzodat a wf29958@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása