Állás

Logisztikai küldeményfeldolgozó munkatárs

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Pozíció megnevezése: Logisztikai küldeményfeldolgozó munkatárs

Elvárások:

·         Alapfokú végzettség

·         1 évnél nem régebbi, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

·         Terhelhetőség és jó állóképesség

·         Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Elvégzendő feladatok:

·         Csomag és levélküldemények kézi feldolgozása, rakodás

·         PDA kezelés

·         Jó olvasási és monotóniatűrési képesség

·         Arab és római számok ismerete

Munkaidő:

·         Állandó éjszaka: 20:00 – 04:20

Juttatási csomag:

·         korrekt bérezés

·         határozatlan idejű munkaszerződés

·         8000 cafatéira

·         éjszakai pótlék 15%

·         útiköltség térítés 15 Ft /km vagy szállási költség hozzájárulás 3000 Ft /fő/éj

·         Nettó 10.000 jelenléti bónusz (max 2 nap szabadság)

·         Ingyenes céges buszjárat Iváncsa és Budapest több pontjáról: Örs vezér tér, Stadion, Baross tér, Ferenciek tere, Sasadi út

        ·         Munkaruha biztosítása

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása