Állás

Senior .NET fejlesztő

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Agilis és klasszikus módszertanú, Microsoft .NET alkalmazásfejlesztési projekteken történő tervezés, fejlesztés, tesztelés és technikai alkalmazástámogatás – prezentációs rétegtől az adatbázisig.
  • Összetett alkalmazásfejlesztési problémákra technikai megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési területen.
  • Projekt tapasztalat az alábbi technológiákkal: .NET Framework / Core / Standard, SQL, NoSQL, web services (REST, SOAP), XML, JSON, Angular vagy javascript, jQuery.
  • Objektum – orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód, SOLID / Clean Code.
  • Jó kommunikáció.
  • Angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Design és Architecture Patterns – ismerete és alkalmazása.
  • SOA vagy Microservices terén szerzett tapasztalat.
  • Code QA / CI / CD terén szerzett tapasztalat - különösen Docker technológiával.
  • Requirement Engineering tapasztalat.
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).
  • WPF, UWP vagy WCF használata.
  • Mobil-fejlesztés terén szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf55929@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása