Állás

Senior Java fejlesztő

Innovatív elektronikus fizetési megoldások szolgáltatásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hazai és nemzetközi szinten a már meglévő és az új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részévétel
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • A projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
  • Code review-k megszervezése és vezetése
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Szakmai kommunikáció az ügyféllel
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • 3-5 év J2EE tapasztalat
  • Java technológiák: Spring, JMS, JPA, Hibernate
  • Alkalmazásszerverek: Tomcat vagy JBoss
  • Adatbázisok: Oracle, MySQL, PostgreSQL
  • Alapszintű UNIX/Linux ismeretek.
  • Modern technológiák iránti elkötelezettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Lelkes, innovatív személyiség
  • Flexibilitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf ismerete
  • NoSQL (MongoDB) jártasság

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidő, heti 40 órában
  • Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Fejlődési lehetőség akár több platformon is
  • Cafetéria a próbaidő letelte után

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280745@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása