Állás

.NET Team Lead

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A fejlesztői csapat (6 - 8 fő) szakmai vezetése.
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
  • Adatbázistervezés és - fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt).

Elvárások:

  • Csapatvezetési tapasztalat.
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalattal.
  • Átfogó ismeretekkel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, legalább egy modern Javascript library).
  • Objektum-orientált ismeretek és strukturált gondolkodásmód.
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).
  • Problémamegoldás, kommunikáció.

Előny:

  • Beható ismeretek a Windows platform területén.
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalat SharePointtal.
  • WPF és WCF tapasztalat.
  • Microsoft minősítés.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf55931@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása