Állás

Java back-end fejlesztő

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Banki / pénzügyi alkalmazás microservice architektúrájának fejlesztésében való részvétel.
  • AKKA/Java alapú microservice-ek fejlesztése.
  • Együttműködés a tesztelő csapattal.
  • Elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben.
  • Dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • 1+ éves Java/Scala backend fejlesztési tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás.
  • Tanulási hajlandóság.
  • Csapatszellem.

Előnyök:

  • Funkcionális programozási ismeretek.
  • Lightbend stack ismeretek.
  • AKKA middleware tapasztalat.
  • Docker / Kubernetes ismeretek.
  • CI/CD pipeline ismeret.
  • J2EE / Spring tapasztalat.
  • Typescript és Angular 4 ismeret.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf55927@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása