Állás

Front-end fejlesztő

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Reszponzív webalkalmazás fejlesztése.
  • Integráció saját és 3rd-party API-kkal.
  • Új technológiák keresése, beépítése optimalizálás céljából a jelenlegi rendszerbe.

Elvárások:

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat.
  • Javascript-ben programozás.
  • js / ES6, React / Angular / Vue.js framework, webpack, grunt, gulp, git ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Proaktivitás.

Előny:

  • Site-build tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf280765@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása