Állás

Business Analyst

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk csapatába keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése

·         Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére

·         A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi

·         A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel

·         A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében

·         A tesztelési folyamat támogatása

·         Folyamatos ügyfélkommunikáció

Elvárások:

·         Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat

·         Átfogó IT technológiai tudás

·         Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete

·         Analitikus gondolkodásmód

·         Megoldás és eredményorientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség

·         Ügyfélközpontú megközelítés

·         Kiváló dokumentációs készség

Előny:

·         Fejlesztői tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Szakmai kihívások, egyedi megoldások tervezésében és megvalósításban való részvétel
  • Átlátható karrierutat, előrelépési lehetőséget
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása