Állás

BI Szakértő

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk csapatába keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

BI Szakértő

Feladatok:

·         Egyedi adattárház megoldások tervezése

·         OLAP/Tabular analitikus modellek tervezése, fejlesztése Microsoft BI eszközökkel

·         Riportok, vezérlőpultok készítése

·         Webes felületek készítése

Elvárások:

·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

·         Tárgyalás szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         Microsoft technológiák ismerete

·         Microsoft SQL Server programozási ismeretek (Database Engine, Reporting Services, Analysis Services)

·         Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat

·         OLAP/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztlat

·         Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap)

·         Üzleti rálátás, határozottság, agilitás

Előny:

·         Pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat

·         PowerBI.com/Desktop ismerete

·         Microsoft SQL Server Master Data Services and Data Quality Servicesben szerzett tapasztalat

·         Releváns Microsoft minősítések

Amit ajánlunk:

·         Változatos projektek különböző üzleti profilokon.

  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Szakmai kihívások, egyedi megoldások tervezésében és megvalósításban való részvétel
  • Átlátható karrierutat, előrelépési lehetőséget
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása