Állás

Android alkalmazásfejlesztő

Kedves Androidos Fejlesztő Barátom! Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy tudok számodra egy olyan lehetőséget, ahol kiélheted a benned szunnyadó kreativitást? Képzeld el, ahogy egy nemzetközi hátterű cégnél, egy lendületes csapat tagjaként fejlődsz és fejlesztesz egyszerre! Ha precíz vagy és alapos, akkor ne gondolkodj tovább, hanem jelentkezz partnercégünkhöz

pozícióra

A Te feladataid lesznek:

  • alkalmazások funkcióinak létrehozása
  • alkalmazások folyamatos tökéletesítése
  • felhasználói élmény növelése

Te vagy az akit keresek, ha

  • Elképesztően jóban vagy a következőkkel: Android SDK, Java, Kotlin
  • Van már tapasztalatod objektum-orientált programozásban
  • 1-2 éves tapasztalatot szereztél natív android alkalmazások fejlesztésében
  • Jártas vagy verziókezelők használatában (Git, SVN)
  • Vannak RESTful és SQL (SQLite) ismereteid
  • Leírónyelvekben is van már tapasztalatod (XML, JSON)
  • Aktívan beszélsz és írsz angolul
  • Csapatjátékosként is elsőrangú vagy.

Előnyre tehetsz szert, ha

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Unit/UI tesztek készítése sem idegen számodra

Na és mit ajánlunk cserébe?

  • Kiemelkedő juttatási csomagot
  • Nyelvi és szakmai tréningeket (akár külföldön is!)
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • A fejlesztői környezetet is Te választhatod meg
  • Nyitott gondolkodású, támogató, pörgős csapatot
  • Munka-magánélet egyensúlyt
  • Akár a kutyádat is magaddal hozhatod
  • Csapatépítőket, sütinapokat, rekreációs szobát

Munkavégzés helye: Budapest

…és ez még mindig nem minden! Kíváncsi vagy a részletekre? Ne habozz jelentkezni! Küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a wf691039@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mailcímre, és hagyd, hogy valóra váljanak az álmaid! Hamarosan találkozunk