Állás

Szoftvertesztelő

Nemzetközi hátterű IT/telco partnerünk magyarországi leányvállalata részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Informatikai rendszerek tesztelése, tesztek kiértékelése
  • Hibamanagement
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési feladatok nemzetközi projektekben

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Német nyelv legalább középszintű ismerete
  • Legalább 1 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • Proaktivitás, jó kommunikáció, önállóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Üzenet-orientált kommunikációban szerzett tapasztalat
  • XML, SQL, SOA/SOAP alapismeretek
  • HP Quality Center, Remedy AR, Jira ismeret
  • Unix/Linux alapismeret
  • ISTQB minősítés
  • Nemzetközi projekt teamben, külföldön szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és egyéb tréningek
  • Izgalmas feladatok és remek kollégák
  • Megbízható, stabil vállalat, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280723@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása