Állás

SharePoint fejlesztő

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
  • Adatbázis tervezése és fejlesztése.
  • MS SQL lekérdezések megírása.

Elvárások:

  • SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete, telepítési ismeretekkel kiegészülve.
  • Server Object Model fejlesztésben tapasztalat.
  • WebPart programozási készségek.
  • SharePoint Designer tapasztalat.
  • Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén.
  • Visual Studio használatában tapasztalat.
  • Objektum-orientált alapismeretek.
  • Strukturált gondolkodásmód.
  • Magasszintű szakmaiságra való hajlandóság kihívások és kommunikáció szintjén is.
  • Munkavégzéshez szükséges angol nyelvismeret megléte.

Előny:

  • Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, JavaScript Object Model, REST).
  • Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között.
  • SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (SharePoint-hosted és/vagy Provider-hosted add-ins).
  • 3rd-party Workflow technológiák ismerete.
  • Microsoft minősítés.
  • Beható ismeretekkel a Windows platform területén.
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).
  • WPF vagy WCF tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf280766@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása