Állás

SharePoint fejlesztő

Nemzetközi hátterű IT/telco partnerünk magyarországi leányvállalata részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Új release-ek bevezetésének támogatása
  • Együttműködés külföldi kollégákkal
  • Folyamatok alkotása, aktualizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Tapasztalat vagy mély elméleti tudás az alábbi technológiákkal:
    MS SharePoint, MS Project server, .NET, ASP, MSSQL, MS Reporting services, html, CSS, javascript(jquery), bootstrap, infopath, Angular JS, MS Workflow foundation
  • Tapasztalat az alábbi eszközökkel:
    Polarion, Solution Manager, Team, Foundation server, SVN, remote desktop, SI cloud developer eviroment, visual studio, notepad++, SQL management studio, Enterprise architect, Oracle Virtualbox, MS Project

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és egyéb tréningek
  • Izgalmas feladatok és remek kollégák
  • Megbízható, stabil vállalat, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280724@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása