Állás

Full Stack Fejlesztő

Full Stack fejlesztő

Partnerünk Magyarország vezető online apróhirdetési oldala. Egyre bővülő csapatukba keressük új kollégájukat a fenti pozícióba.

Feladatok:

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
  • Partnerünk oldalának frontend fejlesztése
  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
  • Hazai és külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként

Amit kérünk:

  • PHP 5 magas szintű ismerete, objektum orientált tapasztalat
  • Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat
  • Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
  • Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5 teljes körű ismerete
  • Unix parancsok, GIT használata
  • jQuery, Angular.js ismeretek
  • Bootstrap CSS framework ismerete
  • Használható angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C, Ruby nyelvek ismerete
  • PHPUnit ismerete, automatikus tesztek készítésében szerzett tapasztalat
  • Bootstrap, CoffeeScript tapasztalat
  • Karma teszt framework ismerete
  • Angol nyelvvizsga

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdés
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, üdítő és gyümölcs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a wf280676@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása