Állás

Frontend fejlesztő

Partnerünk, a hazai e-kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Csapatuk bővítése kapcsán Frontend fejlesztő pozícióba keresünk Hozzájuk kollégát!

Feladatok

  • Partnerünk oldalainak frontendjének fejlesztése React JS használatával
  • Bannerek készítése

Elvárások:

  • Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5 teljes körű ismerete
  • jQuery ismeret
  • Bootstrap CSS framework ismerete
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás írásban és szóban
  • Unix parancsok, GIT használatában szerzett jártasság
  • Rugalmas, ugyanakkor precíz munkavégzésű
  • Csapatjátékos személyiség
  • Nem ijed meg a kihívásoktól
  • Saját ötletekkel is hozzájárul a csapat sikereihez

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • React használatában szerzett tapasztalat
  • Karma teszt framework ismerete
  • CoffeeScript tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiváló megközelíthetőségű iroda
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, gyümölcs, üdítő
  • Csocsó asztal, darts, ping-pong asztal használata

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a wf280705@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása