Állás

Keleti Régióvezető

HR és munkaerő-kölcsönzés területén tapasztalt, vezetői és sales ambícióval rendelkező új kollégánkat keressük Kölcsönzési Üzletágunk kelet-magyarországi csapatának élére!

Keleti régióvezetőt keresünk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Régióhoz tartozó valamennyi kirendeltség éves üzleti célkitűzéseinek teljesítése,
  • Kirendeltségvezetők folyamatos támogatása, motiválása, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel,
  • Kirendeltségek felügyelete,
  • A piaci jelenlét folyamatos erősítése az adott földrajzi területen,
  • Éves üzleti és költségtervek összeállítása a régióhoz tartozó kirendeltségekre, eszközökre és erőforrásra,
  • A cég üzleti érdekeinek és értékrendjének maximális képviselete, jó hírének erősítése, teljes szolgáltatás portfóliójának képviselete, értékesítése
  • Felelősségi körével összefüggő jelentések, adatszolgáltatások készítése
  • Folyamatfejlesztés, hatékonyság növelése, javaslattétel a lehetségesváltozásokra

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy),
  • Alapos munkaügyi ismeretek,
  • Szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben megszerzett 5 éves tapasztalat
  • Sales attitűd és/vagy B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Előny projektvezetői, fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Kelet-Magyarország területén,
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos személyiség, vezetői attitűd,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés, céges autó és bónusz
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29921@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása