Állás

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

Otthon vagy a bérszámfejtésben? Van is benne tapasztalatod? Szeretnél egy jókedvű és dinamikus csapat tagja lenni? Több, mint 10 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

·    Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;

·    Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése;

·    Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;

·    Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

·    Szakirányú végzettség;

·    Magas szintű NEXON humánügyviteli szoftver ismeret;

·    Minimum 2 év szakmai tapasztalat;

·    Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete;

·    Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;

·    Megbízható személyiség, önálló munkavégzés;

·    Csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:

·    Versenyképes bérezés, cafeteria;

·    Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés;

·    Kulturált munkakörnyezet és jó csapat;

·    4-6 órás részmunkaidő;

·    Határozatlan idejű szerződés.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29912@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása