Állás

OD (szervezetfejlesztési) koordinátor

Szeretne csatlakozni Békés megye legnagyobb autóipari vállalatához? Partnerünk számára keresünk munkavállalókat

OD (szeftverfejlesztési) koordinátor

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Tréningek vezetése
  • Szervezetfejlesztési (OD) projektek kidolgozása, bevezetése, koordinálása
  • AC facilitása
  • Tesztek, kérdőívek elemzése, visszajelzése

Elvárások:

  • Pszichológus végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Munkavégzés helye:

  • Békés megye, Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka1020765@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása